Vánoční výlet do Plzně

Vánoční výlet do Plzně

V neděli, den před Štědrým dnem, se zúčastnili chlapci, kteří neodjeli domů, společně s vychovateli výletu do Plzně. Navštívili jsme vánoční trhy na náměstí, prohlédli si katedrálu sv. Bartoloměje a shlédli jsme filmové představení v multikinu Cinestar v nákupním centru Olympie.

Po obědě jsme služebním automobilem vyrazili na cestu do města Plzeň.  Po zaparkování vozidla
v parkovacím domě Rychtářka jsme prošli přes lávku na Náměstí Republiky a navštívili místní vánoční trhy. Dále jsme vystoupali na věž sv. Bartoloměje s vyhlídkou, odkud byl, i přes silný déšť, výhled na celou Plzeň. Následně jsme se přesunuli do nákupního centra Olympie, kde jsme se kochali vánoční atmosférou, prošli jsme obchody a zakoupili drobné dárky. Občerstvili jsme se v KFC, na což
se chlapci velmi těšili obzvlášť, když k menu byl neomezený nápoj. Od 17:40 hodin v kinosálu multikina Cinestar, jsme shlédli hit předvánočního období, filmové představení Bumblebee, které se chlapcům rovněž velmi líbilo. Po filmu jsme se vrátili zpět do domova. Děti spolu s vychovateli prožili příjemné odpoledne a večer. Jen to počasí nepřálo.

Vánoční výlet do Plzně